Lokallag

Her finner du kontaktinformasjon til lokallagene i Møre og Romsdal.

Ved å klikke på lokallagsnavnet kommer du til lokallagets hjemmesider. En stjerne (*) bak navnet indikerer at laget benytter disse aktivt. 

Aure Bygdekvinnelag
Leder: Norheim Karen Elisa
Tlf. 97662074
E-post: karen.e.norheim@gmail.com

Austefjorden Bygdekvinnelag
Leder: Ingunn Holsvik
Tlf: 91 60 61 69
E-posthholsvik@tussa.com

Bolsøya Bygdekvinnelag
Leder: Gjertrud Kanestrøm
Tlf: 47 61 11 36
E-post: otto.kanestrøm@adsl.no

Eidsbygda Bygdekvinnelag *
Leder: Anita Brude Hollingsæter
E-post:Anita_Brude@hotmail.com
Mobiltelefon: 99025182

Fale Bygdekvinnelag
Leder
: Britt Gikling
Mobiltelefon: 91551688
E-post: brittgikling@hotmail.com

Farstad Bygdekvinnelag
Leder: Oddny Vågen
Tlf: 71 26 31 90

Frostadheia Bygdekvinnelag
Leder: Marit Wigum Kvammen
Mobil: 98636457
E-postmarit.kvammen@neasonline.no

Gjøra Bygdekvinnelag
Leder
: Gerd Dragseth
E-postgadrag44@gmail.com
Tlf: 97 19 72 32

Gossen Bygdekvinnelag
Leder: Eva Husøy
Tlf: 41 63 40 17
E-postevbir@online.no

Grytten Bygdekvinnelag *
Leder: Jane Malmedal Edvardsen
E-postjane.malmedal@gmail.com

Halsa Bygdekvinnelag
Leder: Jorunn A. Seter
E-posthans.seter@svorka.net
Mobiltelefon: 97 58 77 91

Hustad Bygdekvinnelag
Leder: Signe Havnes Farstad
E-postbjoernjf@online.no
Mobil: 48 14 27 48

Indre Fræna Bygdekvinnelag
Kontakt: Grethe T. Malmedal
Tlf: 97 76 51 72
E-postg.malmedal@mimer.no

Innfjorden Bygdekvinnelag
Leder: Berit Mette Mittet Bø
Mobil: 91588805
E-post: beritmette@hotmail.com

Meisingset Bygdekvinnelag *
Leder: Ingunn Talgø
E-post: italgo98@gmail.com
Mobiltelefon: 99 56 29 57

Måndalen Bygdekvinnelag
Leder: Merethe Tangnes
Tlf: 92 46 89 10

Nesset Bygdekvinnelag
Leder: Sissel Ebbesen
Mobiltelefon: 95 29 27 66

Norddal Bygdekvinnelag
Leder: Anne Krohn
Tlf: 70 25 90 91

Stranda Bygdekvinnelag
Leder: Sunneva Habostad
Tlf. 95 17 56 07
E-postsunneva_habostad@hotmail.com

Sunnylven Bygdekvinnelag
Leder: Anne Grethe Hjelmeland Hole
E-postanne.g.hole@gmail.com
Mobil: 41 84 66 83

Surnadal Bygdekvinnelag
Leder: Anne-Sissel Mogstad
E-post: anmogst@hotmail.com
Tlf: 91720573

Tresfjord Bygdekvinnelag *
Leder: Bente Venås
E-post: bente.venas@gmail.com
Mobiltelefon: 98 45 34 11

Valldal Bygdekvinnelag *
Leder: Solveig Linge Stakkestad
E-postsolveig@linge.bz
Mobiltelefon: 95856643

Valsøyfjord Bygdekvinnelag
Leder: Juanita Møkkelgård
E-post: juanitaelisabeth@hotmail.com
Tlf: 92833148

Vartdalstranda Bygdekvinnelag
Leder: Anne Grete Juliebø
E-postanne.grete@orsta.vgs.no
Mobil: 41 22 90 44

Vassenden Bygdekvinnelag
Leder: Solrun Kolmannskog
E-postsolkolm@yahoo.no
Mobil: 98 45 25 14

Vistdal Bygdekvinnelag
Leder: Linda Larssen
Tlf. 91665144
E-post: linda.larssen@nessetpost.no

Øksendal Bygdekvinnelag
Leder
: Karin Vike
Tlf: 71 69 51 11

Ørskog Bygdekvinnelag
Leder: Ragnhild Giskemo
E-post: rgiskemo@gmail.com

Øverdalen Bygdekvinnelag
Leder: Ruth Brennhaug Staurseth
E-postruth.bs@online.no
Mobil: 48282613

Øvre Surnadal Bygdekvinnelag
Leder: Anne Laarmann Moen
Mobil: 90 57 44 32
E-postjon.erik.moen@svorka.net

Ålvundeid Bygdekvinnelag
Leder: Marit Brånås Aarflot
Mobil: 99 36 13 08
E-post: marit.branas.privat@hotmail.com

Åmdal Bygdekvinnelag
Leder: Palma Bjørdal
Tlf: 97 56 30 98

Åsskard Bygdekvinnelag
Leder
: Gunda Bele
Tlf: 90216930
E-postgunda.bele@hotmail.com

27.

aug

Valldal Bygdekvinnelag

13.

sep

Valldal Bygdekvinnelag
Bli medlem