Hopp til hovedinnhold

folkehelse

30. Mai var vi på besøk på Kvelde mølle.
August er en travel måned for mange, også for Bygdekvinnelaget 😅 I anledning Slipp råvarene løs - Matfestival på Algarheim 30. august bidrar vi med et par hundre potetlomper til pølsekiosken 🥔.
Sopp
Aug
15
Sat
Siste bli kjent-tur i år kombinerer me med sopplukking.
Aug
15
Sat
Velkommen til alle som har lyst til å være med på fisketur til Vermevatnet! Vi drar oppover enten 18. eller 19.september. Dette avtaler de som melder seg på. De som ønsker kan også ta en dagstur
Tradisjonen tro serverer Ullensaker Bygdekvinnelag lunsj til flere titalls unge fotballentusiaster fra Borgen IL.
Aug
15
Sat
Distriksstyret inviterer til inspirasjonsseminar med workshops og mye sosialt på Utsikten Hotell i Kvinesdal den 30.-31. oktober 2026.
Vi starta ved Sirdal fjellmuseum og gjekk til Gamlestova på garden Kvæven.
Aug
15
Sat
Skatval Bygdekvinnelag inviterer til et åpent møte der Marit Arnstad forteller fra sitt liv i politikken. Elin Kolden vil lede programmet og sørge for de gode spørsmålene. Mer informasjon kommer,
Abonner på folkehelse